loading

Gap Turu

Son 10 Kişi
TL 1.500,00
TL 1.300,00 / Kişi Başı
10 EYLÜL 2019 Salı
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
  1. GÜN : 10 EYLÜL AKŞAM 17:00 DA YENİ PERŞEMBE PAZARI ALANINDAN HAREKET
  2. GÜN :GAZİANTEPTE SABAH KAHVALTISINDAN SONRA ŞEHRİ GEZMEYE BAŞLIYORUZ.GAZİANTEP KALESİ,ZEUGMA MÜZESİ – ÖGLEN YEMEĞİ SONRASINDA BEDESTAN ÇARŞISI,BAKIRCILAR ÇARŞISI,YÖRESEL ALIŞVERİŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ YEMENİCİLER BAHARATÇILAR,FISTIKÇILAR ÇARŞISINDAKİ SERBEST ZAMAN SONRASINDA OTELE GİRİŞ YAPIYORUZ.

GAZİANTEPTE BULUNAN BÜYÜK VELİÇ OTELE YERLEŞTİKTEN SONRA AKŞAM YEMEĞİMİZİ ALIYORUZ.MİSAFİRLERİMİZ İSTEDİKLERİ TAKTİRDE BEYAZ  HAN  VE GAZİANTEP ‘İN ÇARŞI MERKEZİ GEZİLDİKTEN SONRA  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.SABAH KAHVALTISINDAN SONRA URFA  ‘YA HAREKET EDİYORUZ.

BİR SAATLİK YOLCULUK SONRASINDA HALFETİYE GELİYORUZ. BİZİ BEKLEYEN TEKNE İLE HALFETİ TEKNE TURU YAPIYORUZ.

  1. GÜN :ŞANLIURFA ‘YA GELİYORUZ. BALIKLI GÖL, EYÜB PEYGAMBERİN SABIR MEKANI,GÜMRÜK HANI, ÇARŞIDA SERBEST ZAMAN SONRASINDA ÇARŞI MERKEZDE BULUNANA GÜVEN OTELE YERLEŞİYORUZ.AKŞAM YEMEĞİMİZ VE SIRA GECEMİZ URFA SARAY KONUK EVİNDE.EĞLENCELİ SIRA GECESİ SONRASINDA OTELİMİZE DÖNÜYORUZ. SABAH KAHVALTISI ARDINDAN OTELDEN AYRILIYORUZ.
  2. GÜN :GÖBEKLİ TEPE KUTSAL ALANINI GEZSİSİ ARDINDAN DARA ANTİK KENTİNİ GEZİP MARDİNE DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.

MARDİNDE MAZOPOTAMYA OVASI,MOR GABRİYEL MANASTIRI, KISIMİYE MEDRESESİ,ESKİ MARDİN ULU CAMİ GEZİLDİKTEN SONRA ALIŞVERİŞ  İÇİN SERBEST ZANAM SONRASINDA MARDİN YAYGRAND OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.OTELDE AKŞAM YEMEĞİ SONRASI OTELİN İÇERİSİNDE BULUNAN HAVUZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.OTELDE SABAH KAHVALTISINDAN  SONRA  DİYARBAKIRA VARMAK ÜZERE YOLA ÇIKIYORUZ.YUOL ÜZERİNDE HASAN KEYF E UĞRANARAK YOLA DEVAM EDİLİR.

  1. GÜN :DİYARBAKIR ULU CAMİİ,DOKUZ BİN YILLIK DİYARBAKIR SURLARI,MARDİN KAPI VE KEÇİ BURCUNU GÖRDÜKTEN SONRA DİCLE KIYISINDAKİ HEVSEL BAHÇELERİ VE ON GÖZLÜ KÖPRÜYÜ GÖRDÜKTEN SONRA KONAKLAMA YAPMAK ÜZERE PLAZA OTELE GİRİŞ YAPACAĞIZ.AKŞAM YEMEĞİ SONRASINDA KONAKLAYIP SABAH KAHVALTISI ARDINDAN DÖNÜŞ İÇİN HAREKET EDİLECEKTİR.

 

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar