Kuruluş amacı inanç turizmine yönelik faaliyet göstermektir. Bu sektörel farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız. Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları aşıp size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet imkanı ve kalıcılığımızı garantilemektedir.

Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermenin yanında yoğun olarak Umre – Hac organizasyonları düzenlemektedir.

Güler yüzlü hizmet, tecrübeli rehberlik hizmetleri ve tüm kategorilerdeki organizasyonlarıyla, sizleri Kudret Turizm ile Umre yapmanın ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyor, mebrur ve makbul bir umre diliyoruz.

13.07.1998 de Sivas ilinde kuruldu. Sivas’ta ticari faaliyetlerine devam ederken Antalya-Manavgat’ta turizm faaliyetlerine başladı. Bu arada A Grubu geçici belgesini 29.09.1998 tarihinde aldı. Aynı tarihte Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) üye oldu. Halen üyeliği devam etmektedir. Kültür Turizm Bakanlığı’ndan 05.05.2005 tarihinde A Grubu Seyahat Acentesi belgesi alan Kudret Turizm 20.05.2007 tarihinde Ekrem PATAN tarafından satın alınarak; önce İzmit yeni adliye binası karşısına, daha sonra Ömerağa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. No:35 K.4/4 (Yeni Cuma Cami karşısı-Yeni Üst Geçit Yanı) İzmit/KOCAELİ adresine taşınmış ve halen bu adreste hizmetine devam etmektedir.

24.05.2007 de İzmit Ticaret Odası’na üye olan Kudret Turizm 2007 yılında İzmit/KOCAELİ de başladığı HAC, UMRE, YURT İÇİ ve YURT DIŞI TURLAR, OTEL-MOTEL İŞLETMECİLİĞİ ve UÇAK BİLETİ SATIŞLARI ile hizmetlerine devam etmektedir.

  • • 29. 09. 1998 tarihinde TURSAB üyesi
  • • 24. 05. 2007 tarihinde İzmit Ticaret Odası üyesi olmuştur.
  • • 05. 05. 2005 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi belgesini,
  • • Ayrıca 2011 yılında IATA belgesini almıştır.